Mojekonferencje.pl

Portal konferencyjny nr 1 w Polsce. Na rynku od 10 lat! Serwis prezentuje najlepsze obiekty na organizację szkoleń, konferencji, eventów i spotkań biznesowyh w Polsce. Portal został wybrany najbardziej popularnym serwisem konferencyjnym wg. raportów „Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce” 2014 r. – 2015 r. – 2016 r. opublikowanych przez Magazyn Biznes Hotel. Wyróżniony także mianem najlepiej wypozycjonowanego portalu konferencyjnego w wyszukiwarce Google wg. badania MarketingHotelu.pl

SaleBiznesowe.pl

Serwis powstał w 2008 roku i w 2009 roku został przejęty przez Spółkę Go Online Sp. z o.o. Serwis skupia się na promocji zaplecza szkoleniowo-konferencyjnego oraz bankietowego hoteli i obiektów w Polsce. W ustrukturyzowany sposób prezentuje powierzchnię oraz możliwości szkoleniowo-konferencyjne obiektów na terenie całego kraju. Pozwala setkom hoteli zaprezentować swoją ofertę biznesową w jednym miejscu i stylu tak, aby organizator szukający miejsca na swoje wydarzenie mógł w łatwy sposób porównać i wybrać idealny obiekt spełniający konkretne kryteria.

W serwisie SaleBiznesowe.pl swoje profile posiadają również firmy z branży MICE. Dzięki temu organizator wydarzenia ma dostęp do bazy firm MICE, które pomogą w wyposażeniu, zorganizowaniu czy też uświetnieniu wydarzenia.

Serwis SaleBiznesowe.pl od 2012 roku prowadzi badania dotyczące rynku obiektów konferencyjnych, którego wyniki publikowane są raz w roku w prestiżowym magazynie menedżerów Biznes Hotel. Cykl raportów “Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce” jest jednym z najbardziej oczekiwanych raportów w branży. Ponadto serwis jest strategicznym Partnerem magazynu Event Management Polska w którym pełni rolę doradcy odpowiedzialnego za prezentowanie możliwości szkoleniowo-konferencyjnych polskich miast. Serwis zajmuje drugą pozycję w rankingu serwisów konferencyjnych w Polsce.

SalaDlaCiebie.pl

Serwis został założony w 2009 roku jako odpowiedź na potrzebę odnalezienia sali weselnej przez narzeczonych. Serwis prezentuje hotele oraz domy weselne w Polsce.

SalaDlaCiebie.pl daje możliwość zapoznania się osobom szukającym sali na wesele z ofertami ponad 3000 hoteli i domów weselnych. W serwisie dostępny jest kalendarz targów weselnych, blog oraz liczne artykuły pomagające w przygotowaniach do ślubu. Serwis weselny posiada liczne partnerstwa z targami weselnymi oraz patronuje wielu wydarzeniom.

Cieszymy się gdy otrzymujemy od naszych użytkowników podziękowania za pomoc w wybraniu odpowiedniej sali weselnej, w której odbyła się najważniejsza ceremonia w ich życiu. Serwis zajmuje pierwsze miejsce w rankingu serwisów weselnych w Polsce.

ConferenceEYE.pl

Serwis powstał w 2015 roku i jest innowacyjnym systemem do monitoringu wydarzeń w hotelach.

Dzięki sieci Obserwatorów mamy dokładną wiedzę na temat wydarzeń organizowanych w hotelach i obiektach konferencyjnych. System zbiera i prezentuje dane w przystępnej i czytelnej formie. Wiemy gdzie, jak często i jak duże imprezy organizuje dana firma. Dzięki Wiedzy dajemy Przewagę nad konkurencją.

System przeznaczony jest głównie dla dyrektora hotelu, sales manager’a oraz event manager’a.

SaleWeselne.com

Serwis SaleWeselne.com został kupiony przez spółkę Go Online Sp. z o.o. i włączony do portfela portali internetowych Spółki. Prezentuje obiekty posiadające sale, w których możliwe jest zorganizowanie przyjęcia weselnego, bądź imprezy weselnej. Dynamiczny rozwój serwisu spowodował, iż znajduje się on w TOP3 najlepszych serwisów weselnych w Polsce.