Mojekonferencje.pl

Portal konferencyjny nr 1 w Polsce. Na rynku od 14 lat! Serwis prezentuje najlepsze obiekty na organizację szkoleń, konferencji, eventów i spotkań biznesowyh w Polsce. Portal został wybrany najbardziej popularnym serwisem konferencyjnym wg. raportów „Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce” 2014 r. – 2015 r. – 2016 r. opublikowanych przez Magazyn Biznes Hotel. Wyróżniony także mianem najlepiej wypozycjonowanego portalu konferencyjnego w wyszukiwarce Google wg. badania MarketingHotelu.pl

SaleBiznesowe.pl

Serwis powstał w 2008 roku i w 2009 roku został przejęty przez Spółkę Go Online Sp. z o.o. Serwis skupia się na promocji zaplecza szkoleniowo-konferencyjnego oraz bankietowego hoteli i obiektów w Polsce. W ustrukturyzowany sposób prezentuje powierzchnię oraz możliwości szkoleniowo-konferencyjne obiektów na terenie całego kraju. Pozwala setkom hoteli zaprezentować swoją ofertę biznesową w jednym miejscu i stylu tak, aby organizator szukający miejsca na swoje wydarzenie mógł w łatwy sposób porównać i wybrać idealny obiekt spełniający konkretne kryteria.

W serwisie SaleBiznesowe.pl swoje profile posiadają również firmy z branży MICE. Dzięki temu organizator wydarzenia ma dostęp do bazy firm MICE, które pomogą w wyposażeniu, zorganizowaniu czy też uświetnieniu wydarzenia.

Serwis SaleBiznesowe.pl od 2012 roku prowadzi badania dotyczące rynku obiektów konferencyjnych, którego wyniki publikowane są raz w roku w prestiżowym magazynie menedżerów Biznes Hotel. Cykl raportów “Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce” jest jednym z najbardziej oczekiwanych raportów w branży. Ponadto serwis jest strategicznym Partnerem magazynu Event Management Polska w którym pełni rolę doradcy odpowiedzialnego za prezentowanie możliwości szkoleniowo-konferencyjnych polskich miast. Serwis zajmuje drugą pozycję w rankingu serwisów konferencyjnych w Polsce.

MiejscaKonferencyjne.pl

Portal MiejscaKonferencyjne.pl jest najszybciej rozwijającym się serwisem konferencyjnym w Polsce. Posiada rozbudowaną wyszukiwarkę obiektów, która pomaga organizatorom wydarzeń w odnalezieniu najlepszego miejsca na konferencje, szkolenia i wydarzenia firmowe.

SalaDlaCiebie.pl

Serwis został założony w 2009 roku jako odpowiedź na potrzebę odnalezienia sali weselnej przez narzeczonych. Serwis prezentuje hotele oraz domy weselne w Polsce.

SalaDlaCiebie.pl daje możliwość zapoznania się osobom szukającym sali na wesele z ofertami ponad 3000 hoteli i domów weselnych. W serwisie dostępny jest kalendarz targów weselnych, blog oraz liczne artykuły pomagające w przygotowaniach do ślubu. Serwis weselny posiada liczne partnerstwa z targami weselnymi oraz patronuje wielu wydarzeniom.

Cieszymy się gdy otrzymujemy od naszych użytkowników podziękowania za pomoc w wybraniu odpowiedniej sali weselnej, w której odbyła się najważniejsza ceremonia w ich życiu. Serwis zajmuje pierwsze miejsce w rankingu serwisów weselnych w Polsce.

SaleWeselne.com

Serwis SaleWeselne.com został kupiony przez spółkę Go Online Sp. z o.o. i włączony do portfela portali internetowych Spółki. Prezentuje obiekty posiadające sale, w których możliwe jest zorganizowanie przyjęcia weselnego, bądź imprezy weselnej. Dynamiczny rozwój serwisu spowodował, iż znajduje się on w TOP3 najlepszych serwisów weselnych w Polsce.